| EvangelineDS a întrebat:

Cat de tare dor pierceng-uri in sfarcuri la fete?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| DraudeS a răspuns:

Buna ziua!

Daca te duci la un salon specializat nu doare foarte putin, dat fiind faptul ca da cu spray pentru a amorti.

Sanatate!

| Seby90 a răspuns (pentru DraudeS):

Negatie dubla.

Sincer mi se pare stupid pierce in sfarc, oriunde in alta parte... e acceptabil. but there. no. happy

| DraudeS a răspuns (pentru Seby90):

Buna ziua!

Eu mi-am expus punctul de vedere.
Fiecare face ce vrea cu corpul sau. Intr-adevar si mie mi se pare a fi absurd, dar, deh, este democratie.

Sanatate!