| paulp a întrebat:

Cat dureaza in medie un detartraj cu ultrasunete + periaj profesional pentru intreaga gura la medicul stomatolog?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În jur de 20 de minute.
Pa, pa.

| paulp explică (pentru Legiuitoarea):

Tocmai ce am venit de la un astfel de tratament si a durat putin peste 20 minute. Nah, probabil ca la alti medici dureaza mai mult, nu stiu... la mine s-a miscat destul de repede, fara pauze decat scurte de tot.

7 răspunsuri:
| TPUuser199 a răspuns:

30-40 min.

| paulp explică (pentru TPUuser199):

Tocmai ce am venit de la un astfel de tratament si a durat putin peste 20 minute

| secretlove2014 a răspuns:

40 minute si costa 150 lei in Suceava

| paulp explică (pentru secretlove2014):

Tocmai ce am venit de la un astfel de tratament si a durat putin peste 20 minute; de costat m-a costat 100 lei

| zaratu12 a răspuns:

Intre 30 minute si o ora

| paulp explică (pentru zaratu12):

Tocmai ce am venit de la un astfel de tratament si a durat putin peste 20 minute; nu stiu ce iti poate face in 1 h...