| Alison95 a întrebat:

Cat costa un detartraj si un periaj profesional?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Detartrajul împreună cu un periaj profesional costă între 100 şi 150 ron la un cabinet particular (la o clinică este mai scump). Este recomandat să fie făcut o dată pe an.
Te pup!

| diannna38 a răspuns:

In jur de 20 /30 lei

| Ducman_Catalyn_1992 a răspuns:

Nu foarte mult.app 24/35 de lei