| anonim_4396 a întrebat:

Cat dureaza normal timpul la apendicita de la care apendicele se inflameaza si apar mici dureri pana cand acesta se sparge si poate da in septicemie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Difera de la om la om. In medie 48 de ore, dar cu un minim de 24 de ore si un maxim de 3-4 zile

1 răspuns:
| bulin a răspuns:

Nu exista un timp stabilit depinde de la organism la organism.