| karrry9999 a întrebat:

Cat dureaza operatia de varice, este o operatie grea si cam cat dureaza recuperarea? Imi puteti da mai multe amanunte va rog. Multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Ovidiu11 a răspuns:

Sunt mai multe tipuri de operatii la varice.Depinde de cat sunt de grave (dezvoltate), se pot opera si cu laser din cate am inteles vara trecuta cand am fost cu sora mea la medic. Conteaza mult si mana medicului...si multa sanatate!