| SadBoyForever a întrebat:

Cat este valabila o diploma obtinuta la o postliceala de asistent farmacist?
Am terminat postliceala in 2015 si am facut practica doua luni in 2017.
Cat dureaza valabilitatea diplomei dupa ce am practicat in primii trei ani?
Si cat este valabila diploma din momentul in care am practicat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Orice diploma obtinuta dupa absolvirea unei scoli, inclusiv a scolii postliceale, este valabila pe timp nedeterminat, respectiv pana la moartea persoanei care a obtinut-o.

| LonelyLoner92 a răspuns:

Orice diplomă obținută este valabilă toată viața.

| gogu220 a răspuns:

O diplomă e valabilă toată viaţa.