| alecoruso a întrebat:

Cat sange o sa pierd atunci cand o sa-mi perd virginitatea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
18 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Depinde de persoană.
Unele persoane nu sângerează deloc la deflorare.

| kzd a răspuns:

Putin, stai fara griji.

| AlexelAdii1999 a răspuns:

Pai, nu o sa curga foarte mult, putin, stergi laughing si gata :*! Da esti fata sau baiat? rolling on the floor)

| alecoruso explică (pentru AlexelAdii1999):

Ti-ai dat seama, baiat big grin big grin big grin big grin big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Depinde,nu sângerezi aşa mult.
Puţin de tot.
Te pup!

| Acknes a răspuns:

Sa ai pregatite 2-3 galeti

| CristiDinBucuresti a răspuns:

5 litrii

| CristiB93 a răspuns:

Pai sa fi pregatit, vreo doua trei litri o sa pierzi, probabil o sa ajungi la spital.

Răspuns utilizator avertizat
| mona a răspuns:

O cantitate nesemnificativa

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca esti fata, 2-3 picaturi sau deloc!
Daca esti baiat, nimic, pentru ca foarte rar se rupe ata la primul contact! La marea majoritate nu se rupe deloc toata viata!

| TuRneR01 a răspuns:

Daca esti fata umpli un butoi laughing pregateste furtunu.
Acum lasand gluma la oparte. Daca esti baiat nu curge cam de loc maxim 1 picatura dar nici aia. laughing
Daca esti fata cateva picaturi

| EddwaWix a răspuns (pentru Acknes):

rolling on the floor))))))))))))) foarte funny asta

| HaLoGeNNN a răspuns:

Nu o sa-ti pierzi mult sange, dar depinde.

| Caddyi a răspuns:

Un lighean, tine unul pe langa pat...laughing))))

| alexicafarafrica a răspuns:

3 galeti.trebuie sa mergi la spital sa faci transfuzie ca altfel poti sa mori

| reginutza a răspuns:

Depinde cat ai laughing

| CeceLove a răspuns:

Nu mult