| anonim_4396 a întrebat:

Cat slabesti daca mananci numai legume o saptamana?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| yasminna a răspuns:

Nu cred ca slabesti neaparat probabil iti detoxifici organismul ceea ce este bine mai ales daca nici nu fumezi e super bine.Si daca e sa slabesti probabil putin.

4 răspunsuri:
| mioara a răspuns:

Nu chiar din prima luna abia se obisnuieste organismul cu legume, fructe

| miriam a răspuns:

Nu este sigur ca vei slabi dar cu siguranta organismul va fi curatat...

| andreutz a răspuns:

Nu e obligatoriu sa slabesti...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se poate sa nu dai jos nici macar un kg dar vei simti cu siguranta o senzatie de usurare a corpului tau, insa foarte probabil este sa apara probleme ale stomacului e foarte grea o astfel de cura pentru o persoana care inainte consuma foarte multe grasimi...ATENTIE alimentatia conteaza!