| AvalohAlyn a întrebat:

Cata incredere aveti in psihiatri/psihologi?
De ce nu se mai fac progrese in psihiatrie si e mai degraba o ruleta ruseasca in acest moment?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| StefanGGXX a răspuns:

Eu,sincer am o incredere proasta in psihologi sau psihiatri, iar daca am o problema, o rezolv cu parintii, cu prietenii.Nu are rost sa te duci la un psiholog/psihiatru pentru ca el te poate face mai rau.Progresele nu se mai fac pentru ca ei insasi nu sunt interesati.Ei scot banii asa, nu au nevoie de mai mult.

| Dalmore a răspuns (pentru StefanGGXX):

Nu toți au părinți și prieteni.