| passenger a întrebat:

Cate calorii are un corn cu finetti facut in casa?
Dar o salata (cu ulei si sare)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Cornul are multe, foarte multe, depinde si de ce pui in el. Iar salata la fel, sunt multe tipuri de salata unele hipocalorice altele hipercalorice. Da mai multe detalii

| andreeasmecheradesmechera a răspuns:

Pai depinde, daca cornul are cam 100 g are cam 300kcal iar salata cu putin ulei nu depaseste 100-125kcal.Sper ca te-am ajutat.