| LifeIsOverrated a întrebat:

Cam cate calorii insumeaza urmatoarele: 150-200 g cereale viva cu ciocolata si lapte, 7 biscuitei mici cu ovaz, 150 g palcinta cu mere facuta in casa si o salata (o rosie, un castravete, putin otert si ulei extravirgin). M-am obisnuit sa mananc putin cam 600-700 calorii pe zi dar astazi am "pacatuit" si nici sport nu am facut cum obisnuiesc in fiecare zi.Trece de 1000-1100 calorii? Inca ceva: 700 de calorii pe zi sunt putine pentru mentinere?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Le poti calcula pe toate aici,
http://calorii.oneden.com/
Un sfarsit de saptamana excelent sa ai!
Te pup!