| DorelConstantin a întrebat:

Cate calorii au pateurile cu branza si cu ciuperci facute in casa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Vreo 400 (100 g).

| Violleta2022 a răspuns:

Pateurile cu branza ingrasa, avand multe, foarte multe calorii.

| LPCTSTR a răspuns:

Între 300000 și 5000000 de calorii (300 și 500 kcal).

| Holiday a răspuns:

"Au" ca "e" mai multe.

| DareToZlatan a răspuns (pentru Holiday):

Ie ciori ăștia șefule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In jur de 250-300 pe 100 de grame

| Iosuat a răspuns:

Depinde dacă branza este slaba sau grasa, depinde dacă ciupercile dacă sunt făcute pe grill sau în ulei, depinde cât de mult foietaj adică carbohidrat are pateul in sine, mâncarea aia nu e pentru dieta, de ce te ar interesa caloriile?

| DorelConstantin explică:

Si ingrasa?