| Brotacelu a întrebat:

Cate degete are un politist ciung? laughing) rolling on the floor)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| JeSa a răspuns:

Buna brotacelu!, pai are câte cinci degete la mâini, iar el poate sa fie incontinuare ciung, ca nu se stie unde?- ca nu ai specificat nimic, pare a fi owinkingtongue"culme a prostiei" intreb. ta! ps. sau poate de nici unul ca acum se bucura de avantajul vietii de ciung laughing!, Pa, pa!

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

20 la fel ca orice om. Politistii sunt ciungi pentru ca nu mai au creier.

| Bacemi a răspuns:

De obicei politistii cand se angajeaza e una din cerinte sa nu aiba creier.

| adinaciosescu a răspuns:

10? La picioare?

| SweetCandy a răspuns:

10 cele de la picioarebig grin

| KeepCalm a răspuns:

Pey daca ese fara un brat->are 5 degete la 1 mana. si la fiecare picior 5 da nu are legatura

| MissFashionPrincess a răspuns:

De ati şti cât de greu este să intri la Academia de Poliţie, nu aţi mai spune atâtea inepţii. Într-adevăr sunt şi poliţişti ce nu-şi merită titlul... dar totuşi, nu generalizaţi.