| veronicasawyer6 a întrebat:

Cate kg voi slabi daca as manca 200 de calorii pe zi timp de 1 luna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

200? Vrei sa mori?

| AlexValentinn a răspuns:

Vei da in anorexie si o sa regreti maxim. Tu ai idee ce inseamna 200 kcal pe zi? 1 iaurt sau niste covrigi cu sare... Asta vrei tu sa mananci zilnic timp de o luna? Vei da in anorexie si vei ajunge pe la spital cu perfuzii.

| ImAVillain a răspuns:

Lasa prostiile. Mănâncă undeva la 1500-2000 pe zi însă fa sport. Aleargă, sau sari în sus prin casa, danseaza, bea apa multă.