| NebunaaaaaaBlonda a întrebat:

Cate luni e posibil sa iti vina ciclul menstrual peste sarcina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| BlueViP a răspuns:

E posibil sa iti vina pe tot parcursul sarcinii, stiu o femeie care nu a stiut ca era gravida pana in luna a 7-a...

| NebunaaaaaaBlonda explică (pentru BlueViP):

Woow. ce anomalie!