| Ovidiu_Iulian_1993 a întrebat:

Catelul meu nu mananca wi vomita intruna, l am dus si la veterinar a facut o injectie si degeaba! Tot la fel e ce pot sa fac? Cu ce ma puteti ajuta...(e bisonel si are 5 luni )

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Du-l la un veterinar mai bun. Daca stai si-l tii si te iei dupa sfaturile de pe net iti moare cainele langa tine. Du-te cu el la un spital de animale ceva.

| Morar_Sergiu_1990 a răspuns:

Https://mobilepet.ro/blog/parvoviroza-canina/

Si al meu a patit la fel si l-am bagat la perfuzii 2 sapt...du-l la un veterinar mai bun, de obicei pe la 6 luni fac boala, urmeaza scaune cu sange si etc... ai link poti citi