| Ana a întrebat:

Cateodata respir mai greu sau poate ca mi se pare mie, nu stiu, credeti ca ar trebui sa ma ingrijorez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| crizantema a răspuns:

Sti... exista 3 tipuri de oameni:uni prefera sa ignore starea de boala indiferent de gravitatea ei, alti prefera sa ii intreba pe ceilalti si sa se trateze dupa ureche si alti se duc la doctor... Tu din ce categorie faci parte? Chiar daca cine o sa-ti spuna ca are sau a avut simptome ca ale tale, ce garantie ai tu ca aveti aceiasi problema? Daca iti faci mai mult rau decat bine? Pt astfel de cazuri exista doctorii, pentru asta sunt platiti!

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Si eu am problema asta.Si cateodata e grav, se sperie lumea de mine laughing
Am fost la doctor, analize peste analize si am... lipsa de calciu worried
Mi'au dat sa iau o data la 3 luni calciu si mi-am revenit. Oricum ar fi bine sa consuti un medic happy

| radu a răspuns:

Pai ce varsta ai? e posibil sa ai polipi. intrebati parinti sau doctorul de famile tongue.(asta nu e nimic grav necesita operatie foarte usoara adica nu simti nimic intr-o zi ai scapat )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coproparazitologic, ai limbrici, pe bune, nu glumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai impresia ca respiri greu sau nu suporti imbracaminte "pe gat" inseamna ca ai probleme cu glanda tiroida.