| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Am 13 ani... Recunosc ca am obiceiul sa stau puțin gheboasă. Ma doare cateodata sub sanul stâng, nu cred ca este inima, insa am impresia pentru cateva minute ca nu pot sa mă mișc si ma doare daca respir foarte tare sau repede. Ce credeți ca poate fi? Nu vreau sa ii spun mamei, ca sa nu o ingrijorez... Puține raspunsuri, va rog!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Statul cocosat poate sa-ti afecteze coloana vertebrala si sa-ti dea dureri in diverse organe.

Straduieste-te sa stai intotdeauna dreapta, ca-i pacat sa cresti fata frumoasa dar cocosata.

| StoicAnalysis a răspuns:

Incearca sa-ti indrepti postura. Sunt de cumparat corsete pentru asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mulțumesc! O voi informa...

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Mama ta nu-ți este dușman și îți este mama care Tea adus pe lumea Tea ținuți în pântecele ei luni întregi Tea hrănit Tea educat și Tea ferit de rău și asta ca face în continuare până la ultim ro suflare pe lumea asta spune-i problema ta de sănătate mamei tale și nu ascunde de mama ta nimic. Săte ferești de omul rău care îți vrea răul cu bună intenție și conștința.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Mama ta știe soluția problemei tale de sănătate 1000000%%%%%

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Cum adica stai "gheboasa"? Ca cantaretul?