| anonim_4396 a întrebat:

sad câteodată simt niște înțepături la sâni. ce să fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ramo80 a răspuns:

Se poate intampla din cauza unor modificari hormonale, uneori din cauza anticonceptionalelor. Mi se intampla si mie inainte sau in timpul menstruatiei. Daca totusi ti-e teama, mergi la ecograf. Si eu ma ingrijoram dar am facut o ecografie mamara si e ok, nu am nimic. Oricum, nu avem voie sa facem mamografie, ea se face dupa 40 de ani sau cam asa ceva. Pupic! Multa sanatate!

| CiocolataAlbaAerata a răspuns (pentru Ramo80):

Modificari hormonale da.dar nu de la anticonceptionale. si chiar azi mi-a venit. multumesc. m-am mai linistit. kiss

| Ramo80 a răspuns (pentru CiocolataAlbaAerata):

Cu mare drag! Pupic!