| SnakeEys a întrebat:

Cati km de vene are corpul uman?
DAU FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| RadioactiveUranium a răspuns:

2.400 de km vene la capilare dacale-ai pune cap la cap deci in jur de 34.000 de km

| AlexSM654 a răspuns:

300.000 aproximativ fix nu se stie... funda?

| AlexSM654 a răspuns:

300.000 Aproximativ fix nu se stie, funda?