| SnakeEys a întrebat:

Cati km de vene are corpul uman?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| segu a răspuns:

Salut sunt biolog la facultate si nu stiu cum s-a intamplat asta da chiar ieri am studiat vasele de sange nu sunt 100.00 nici 200.000 sunt 96 de mi km

5 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

200.000 de kilometri de vene

http://webcache.googleusercontent.com/......tp?/search

| 23partyboy a răspuns:

200.000 km de vene

Răspuns utilizator avertizat
| tweety08 a răspuns:

Corpul uman are intre 100.000- 200.000 km vase de sange.