| Biby a întrebat:

Catodata ma doare inima.Cand sunt suparata sau cand merg la atletism si alerg foarte mult. Pot sa am probleme cu inima?sadcrying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| lcornea a răspuns:

Sunt aproape sigur ca ai astfel de probleme. Asa ca nu mai pune intrebari aici si mergi calm pana la un medic. Daca nu stii la care, mergi la medicul de familie sau la un medic generalist o sa primesti o trimitere.

2 răspunsuri:
| s4a a răspuns:

Ai putea avea un deficit de fier cauzat de o alimentatie necorespunzatoare efortului depus. Nu cred ca ai nici o problema la inima.

| Ella64 a răspuns:

Nu neaparat, poate sa fie si din cauza ca depui prea mult efort. Dar totusi te-as sfatui sa mergi la un doctor.