| Andreeaioan115 a întrebat:

Buna,ma doare inima, de o săptămâna după acele insomnii, ce sa fac? Chiar as putea avea probleme cu inima? (((( Am început sa alerg, insomnia puțin se ameliorează.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Felicitări.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar nu ai zis tu (cam de 10 ori) ca mergi la medic? Ai mers?
Ca pare ca nici nu au contat celelalte raspunsuri sau intrebari.

| ancaval a răspuns:

Mergi la medicul de familie. Dar până ajungi la el poți lua niște magneziu, suplimente alimentare, 1 pe zi.

| Dana2103 a răspuns:

Ai atacuri de panica

| TheBoyTheCool24 a răspuns:

Citind și restul întrebărilor tale, cel mai probabil suferi de ipohondrie (anxietate de sănătate ) adică ai teamă de a avea o problemă de sănătate, nu teama că o ai. Îți recomand să consulți un psihoterapeut, nu este nicio rușine, din contra, te va ajuta mult, el te va îndruma pe drumul corect. Capul sus, curaj și toate cele bune!

| AlinMrs a răspuns:

Eu iti sugerezi sa incerci a descoperi cauzele problemei si a rezolva-o nu simptomele. De la ce ai insomnii? Nu ai amanuntit indeajuns ca sa te pot sfatui