| treipuncte a întrebat:

Funda + vot! : cand merg mai repede ma doare mai jos oleaca de inima in partea stanga... sau cand alerg... ce sa fac? ce se afla acolo splina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| TheLittleStrange a răspuns:

Acelasi lucru mi se intampla si mie. Poate fi ori splina ori ernia.Este totusi bine sa mergi la un control medical.BAFTA!

| JuliaDYankee a răspuns:

Nu-i nici una nici alta...este un fel de balon de aer ce ramane blocat in intestinul subtire, gros sau stomac.atunci cand alergi greutatea apasa pe locul acela si de aia doare