| AnonimFaraPereche a întrebat:

Ce aliment vi se pare ca ingrasa cel mai mult?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Carnea, clisa/slanina.
untul
fastfoodurile

| Superior a răspuns (pentru Mayar):

Nu ingrasa deloc happy Doar daca ai probleme de metabolism si doar din aia te hranesti. Cel mai mult ingrasa daca nu alterezi mancarea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice aliment care are un numar destul de mare de calorii si este consumat in exces ingrasa. Poti sa mananci fastfood, dar sa nu iti depasesti caloriile pe care trebuie sa le consumi zilnic si nu o sa te ingrasi. Atunci cand depasesti cantitatea necesara de calorii pe care trebuie sa le consumi zilnic, si nu faci nimic ca sa le arzi, te ingrasi. Eu multi ani am mancat fastfood si nu m-am ingrasat. laughing

| m1dn1gh7 a răspuns:

Dulciurile.