| Larisa_3441 a întrebat:

Ce aliment ingrasa in afara de cipsuri si alte grasimi va rog please sunt cam prea slaba si nu imi place!

2 răspunsuri:
| Joannaa a răspuns:

Buna Larisa, ai putea manca ceva de la fast-food depinde ce preferinte aitongue

| scumpik99 a răspuns:

Din partea mea eu cred ca e bine asa cum esti(nu trebuie sa fii prea grasa).Dar daca esti prea slaba poti sa mananci sanatos :dimineata cereale musli cu fructe,
dupa-amiaza:ciorba,si o tocanita de cartofi iar la desert un fruct
seara:salata (de vinete, zarzavaturi, etc).E bine sa mananci multe fructe si sa bei multa apa.
P.Stongueoti sa mananci mai mult la masa decat de obicei. Poate de asta esti slaba.Mananci prea putin.