| Zoya333 a întrebat:

Cine stie o metoda de a te ingrasa rapid? sad
Exista vre un aliment care ingrasa mult? sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| deea_5125 a răspuns:

Buna... uite cateva alimente care te ajuta sa mai pui ceva pe tine:Carne grasa(300 kca/100 g), ciocolata(550 kca/g), unt(750 kca/g), zahar(400 kca/g), smantana(300 kca/g), paine integrala(240 kca/g), fripturi(400 kca/g), cartofi prajiti(550 kca/g), prajituri(400-500 kca/g)winkingfundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananca mult la masa 2-3 feluri + desert si la scl tot la fel

| emeris a răspuns:

Mananca cat vrei, cand vrei, fast-food, junk-food etc. Mananca tot ce-ti pica-n mana laughing