| MihaiCr a întrebat:

Ce analize aș putea face pentru durerile de cap
Am o durere de cap localizata în spatele rădăcina nasului și mijlocul capului
Iradiază către rădăcina nasului,urechii,crestetu capului,ceafa,maxilar
Am făcut următoarele analize medicale : rmn,ct,angiografie,analize de sange,analize oftamologice,
Am fost operat de sinuzita.
Simptome : arde,înțeapă,doare,pulsează,tremura amorțește, înțeapă

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Fatamuntilor a răspuns:

Mergi la medicul de familie si va sti ce fel de analize sa faci.
Eventual, cere o trimitere la ORL!