| OanaG a întrebat:

de 2 saptamani jumatate ma confrunt cu o durere in crestetul capului, uneori la ceafa si tamplele fruntea si o senzatie de greata [asta uneori], am fost trimisa de catre medicul de familie, la orl cu diagnosticul sinuzita acuta, am facut consult nu e sinuzita e nevralgie[am facut o radiografie], am luat tratament 3-4 zile a fost ok, dupa ce am facut baie iar au inceput durerile, am fost la medicul de familie si mi-a dat o trimitere de oftalmolog, mi-a zis a treebuie sa-mi fac ochelari de departe, si mi-a dat o trimitere la neurologie pentru un examen. Eu am niste carii la 2 masele, si una din masele ma doare, o fi si din cauza asta?
Maine ma duc si la neurologie, totusi mi-e frica.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| PeStraziGoale a răspuns:

Sigur e din cauza maselelor. asa mi s`a intamplat si mie happy

| clau123 a răspuns:

Incearca sa-i spui la maicata sau la cineva care stie sati stinga chibrite ca poate esti deochiata! merita incercat

| X_3049 a răspuns:

Sincer nu stiu ce sa spun dar cel mai bine ar fi sa iti faci niste analize sa vezi ce poti aveahappyeu anul trecut am fost la fel bine eu am facut si febra si tot asa ma durea capul crestetul, ceafa si eu am si vomitat...si ma deranja lumina ceea ce a speriat-o pe mama si m-a dus la medicul de familia care de urgenta m-a trimis la spital ca am facut meningitasad...si eu credeam ca am tras doar curent deci cel mai bine sa mergi sa iti faci niste analize