| AnonimFaraPereche a întrebat:

Ce antiperspirant bun mi-ati recomanda impotriva petelor albe de la transpiratie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Vichy Deodorant antiperspirant roll-on impotriva petelor albe si galbene 50 ml
antiperspirant roll-on impotriva petelor albe si galbene
https://www.aoro.ro/......i-galbene/

Bourjois Déodorant antiperspirant impotriva petelor albe 24 de ore 200 ml
antiperspirant impotriva petelor albe 24 de ore
https://www.aoro.ro/bourjois/deodorant-deodorant-spray-pentru-haine-negre/

| AnonimFaraPereche explică (pentru sierra1):

Vichy am avut si nu a fost deloc bun, mirosea urat transpiratia.
Iar celalalt cum e, l-ai incercat?

| sierra1 a răspuns (pentru AnonimFaraPereche):

La primul nu cred că produsul e de vină. Am folosit și eu și când am căutat am dat de al 2 lea. Nu l-am încercat, dar sigur am s-o fac. Arată bine.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Transpiblock de la farmacie incearca si vezi.

| Felys a răspuns:

Piatra de alaun, am tot auzit de ea si mi-am cumparat recent si o folosesc zilnic si pot spune ca este foarte buna, nu impiedica traspiratia in schimb nu lasa bacteriile sa se inmulteasca si sa miroasa deloc, este un produs natural foarte bun si nu pateaza

| AnonimFaraPereche explică (pentru Felys):

Am auzit si eu. Ce tip de deodorant e, sapun, roll on? Si de unde ai luat si ce pret?

| Felys a răspuns (pentru AnonimFaraPereche):

Am comandat pe net,are peste tot si arata ca un sapun dar e foarte tare,ca o piatra, se umezeste si se da pe corp, este buna inclusiv si dupa epilat, barbierit in cazul barbatilor, incearca si te vei convinge

| Kerre a răspuns:

Poti incerca Nivea Men, sau Transpibloc.

| SlickyOMG a răspuns:

Oldspice... Nivea men. sau transpiblock