| Kayn221 a întrebat:

Îmi poate recomanda cineva o cremă pentru coșurile albe de pe frunte provocate de transpirație?
Și ceva antiperspirant. traspir mult sî mi se patează hainele și e jenant în public.
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| CdeMetal a răspuns:

Încearcă săpunul cu sulf de la ortos, e 6 lei la farmacie.

1 răspuns:
| AugustPetra a răspuns:

Buna,
Pentru antiperspirant iti pot recomanda eu un produs care poate rezista pana la 48 de ore. Si pentru cosuri as avea solutii dar acolo am nevoie de mai multe detalii. Daca esti interesat, da-mi un mesaj si vorbim. Multumesc