| Smile<33.! a întrebat:

Ce as pute face pentru a'mi creste mai repede unghiile?happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Spala rufe de mana sau vase. Este cea mai buna reteta. Daca iti tii mainile in apa calda cu detergent macar o ora pe zi, vei avea rezultate uimitoare.

| Luori a răspuns:

Am auzit ca este un "tratament " cu ulei de masline. Incearca :d

| bebbe22 a răspuns:

Eu am incercat cu ulei de masline si da rezultatebig grin