| larilarilari a întrebat:

as vrea sa stiu cum as pute sa fac sa imi creasca unghiile de la maini cat mai repede?

6 răspunsuri:
| fustiteTUTU a răspuns:

Foloseste zilnic alternativ zeama de lamaie si ulei de masline. Stai 15 min cu mainile in zeama de lamaie si la fel apoi in ulei de masline. E f bun. Plus ca ar fi util sa iei un complex de Zinc de la farmacie pentru par si unghii.

| briquette a răspuns:

Ulei de ricinwinking de 2 ori pe saptamana, tine-l o ora, 2 pe unghii si iti vor creste si nu numai atat dar ti se vor si intarihee hee

| biancaalexe a răspuns:

Poti folosi ulei de ricin dar daca nu functioneaza probabil ca nu ai destul calciu.

Răspuns utilizator avertizat
| MiRyyy a răspuns:

E simplu... tine unghiile zilnic in apa cu sare si un pic de zeama de lamaie.cate 5 10 min...sau chiar mai mult,cam pana te plictisesti,si vei vedea ca va da rezultate destul de repede, mai sunt si alte chestii, dar asta m-a ajutat pe mine foarte mult.

| bdana a răspuns:

In fiecare seara incalzeste ulei de ricin si tine unghiile un pic in el...le ajuta sa creasca destul de repede