| pisciutza19 a întrebat:

Ce as putea face sa numai transpir asa mult? Transpir excesiv si vara si iarna indieferent cat de subtire ma imbrac.Acum gen am doar o rochie de vara si sunt zici ca am iesit de sub dus iar in camera am 26 de grade, mi se pare ca transpir exagerat.Ce as putea face? Beau lichide nu e de la asta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Voi femeile aveti un ciclu, asta conteaza foarte mult

| Catrice a răspuns:

Pai, știi... apa se elimina și prin transpirație.
Poate ai niște probleme hormonale, cine știe...

| pisciutza19 explică (pentru Catrice):

Vezi ca am mai pus o intreabare acum la alta categorie daca ai chef poti raspunde

| Celcestietot a răspuns:

Nu ai ce face sa nu mai transpiri, așa îți este constituția fizică.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la un dermatolog sa iti dea sa faci niste analize

| marevna13 a răspuns:

Nu este normal sa fie 26 de grade in camera, este excesiv de cald. Ar trebui sa fie maxim 24. Porneste aerul conditionat.