| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea folosi si eu pentru cosuri ieftin, bun si sigur daca nu cer prea mult, deoarece am folosit produse scumpe si nu m-au ajutat la nimic.astept raspunsul vostru.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
identitate
| identitate a răspuns:

Sex.Nu costa nimic si e si cel mai bun!happy
Trebuie sa mergi la un doctor dermatolog (bun) sa te consulte, sa faci analiza sangelui si o sa-ti recomande ce sa iei.Nu toata lumea are de luptat cu aceeasi "dracusori" cu nume cat o pagina(de asta nici nu dau rezultate identice produsele din comert in cazul tuturor celor care le folosesc). Uneori nu da rezultate nici tratamentul prescris de doctor decat dupa cateva incercari si combinatii intre tratamente.
Daca ai luat multa ampicilina de exemplu(pentru infectii la masele sau altceva), iei degeaba produse care contin asa ceva(indiferent de nume)."Dracusorii" incep sa rada cand vad ampicilina.Pe rezultatele de la analiza sangelui in schimb apare nu numai cine iti mananca nervii ci si la care antibiotice rezista.Nu o sa intelegi prea multe din fisa aia dar nici nu trebuie. O sa inteleaga doctorul.

| blablablaa a răspuns:

Foloseste zinerit. e ieftin. si ceea ce conteaza este BUN

| Andreia1 a răspuns:

Eu folosesc zineryt.Pe mine m-a ajutat foarte mult. si nu costa decat 30 de lei :d. adica (300 sute vechi)
big grin

| B3bytzaa a răspuns:

Eu folosesc un gel de la Favisan. l-am cumparat de la un magazin naturist si e foarte bun, si foarte ieftin. cel putin pe mine ma ajutahappy