| InsaneAciD a întrebat:

Funda TPU!
Am folosit aproape o luna Eryfluid, insa are foarte mult alcool si nu prea m-a ajutat.
Chiar daca scrie ca trebuie folosit in medie 1-3 luni,si avand in vedere ca aproape l-am terminat,as putea sa-mi iau altceva pentru cosuri?
Ce-mi recomandati de la farmacie, ieftin si bun?

1 răspuns:
| AndreeeaDaniela a răspuns:

Eu iti recomand Zynerit.E foarte eficient si usor de aplicat. Diferentele incep sa se vada in cateva zile.In privinta pretului, nu este foarte scump, in jur de 40 de lei.Trebuie sa te dai de 2 ori de zi, dimineata si seara.Inainte este indicat sa te speli pe fata cu un gel pentru purificare(eu am folosit ImvuPur)sau cu un sapun cu sulf.
Sper ca ti-am fost de ajutor.kiss