| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa va intreb si eu ce as putea folosi pentru cosuri, anume ceva pentru un ten gras-mixt; Ceva ieftin, bun si sigur.stiu ca este cam ciudat dar am folosit numai produse scumpe si nu m-au ajutat la nimic. Daca ma puteti ajuta, astept raspunsurile voastre.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| dadaina a răspuns:

Incearca cu Brevoxyl de la firma Stiefel. E foarte laudat si cica se zice ca e mai bun decat zineryt-ul cel de al-doilea desi laudat la mine nu si-a facut nici un efect. Brevoxylul a functionat, si am vazut si la mai multe persoane rezultate.Bine ca la mine apare sporadic cate 1-2 cosuri cateodata in perioadele cu probleme...Il gasesti in farmacii si costa in jur de 30-40 ron. Depinde de farmacie.

| lolwut a răspuns:

Eu am iancercat cu un sapun, ma spumuiesc pe cosuri su el si chiar se usuca, sa stiti...

| Sἶrenἶa a răspuns:

Daca ai stii cate creme am folosit pana acuum.totush.mi.au mai trecut.pai.incearca ceva natural.nu te obosi sh consuma cu tot felul de creme cu care te trezestic nu ajuta cu nimic. spala. te in fiecare zi sh da. te cu dezinfectant. asa am citit eoo p net azi love struckx sau du. te la dermatolog. el izi zice exact ce iti trebuie. te puup :**