| NiculaiMarianTraian a întrebat:

Ce as putea manca dulce in timp ce sunt la dieta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fructele sant bune sau cereale integrale

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fructe dulci, puțin, cu precauție.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dulciuri dietetice

| Stropdeploaie a răspuns:

Miere!

| viavo a răspuns:

Produse indulcite cu zaharina, fructe, dar tine cont ca sunt foarte multe fructe cu continut mare de zahar. Ciocolata dietetica de ex, este indulcita cu zaharina care o elimini prin urina. Sunt multe produse pe rafturi, trebuie doar sa citesti prospectul si gasesti. Pofta mare! Adica nu, ca apoi mananci mult. Sa iti fie de bine happy

| Jackpot2 a răspuns:

Ciocolata cu 85 la suta cacao