| ElenaMaria1 a întrebat:

In ultimul timp, nu mai am pofta de mancare. Parca nici o mancare nu mai imi place. as manca tot timpul numai dulce daca as putea. ce sa fac? Ce credeti?

2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ai avut mult de invatat sau ai facut alt fel de efort intelectual?
Eu cred ca ar trebui sa consumi un pic de ciocolata neagra, ceva nuci sau alune (alune nu arahide) sau altele de genul acesta, seminte neprajite de bostan sau floarea soarelui, peste oceanic.
In plus, poate niste suplimente cu ginseng, ginko biloba sau spirulina sa-ti fie de ajutor.

| pcris a răspuns:

Fa miscare mai multa si mananca si fructe. In spacial sa contina si vitamina B. Daca tot ai probleme mergi la medic.