| DangerF a întrebat:

Ce as putea sa am daca imi pocneste genunchiul de fiecare data cand calc sau cand il indoi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Zuzu1991 a răspuns:

Probleme cu ligamentele, totusi daca nu te doare, in afara de neplacerea de a auzi ceva pocnind in interiorul tau, nu prea ai ce sa faci

3 răspunsuri:
| YingYang a răspuns:

Am si eu dupa un accident. Tu n-ai patit nimic?

| Lusiaa a răspuns:

Ti s au slabit genunchii probabil.Asa mi s-a intamplat si mie si mi au pus diagnostic de supraelasticitate la genunchi da toti au zis ca its not a big dealhappy

| Lory37 a răspuns:

Aceeași problema o am și eu. Dacă nu exista dureri nu prea ai ce sa faci, asa sunt ei.