| Henrypericolpublic a întrebat:

Ce as putea sa fac cu spatele in urma unor accidelte/lovituri/fortari+am scolioza sa isi mai revina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu ți-a recomandat medicul să faci fizioterapie?

| gogu220 a răspuns:

Pe lângă fizioterapie, îţi recomand şi băi cu sare Epsom. Caută pe net şi vezi ce benefici are această sare. Poţi să faci baie şi acasă, dar îţi recomand un centru SPA specializat pe tema asta.

| MJo a răspuns:

Înainte să iei inițiativa, vezi care este diagnosticul și indicațiile medicului. Nu vrei să'l distrugi mai rău decât estewinking

| MJo a răspuns:

Înainte să iei inițiativa, vezi care este diagnosticul și indicațiile medicului. Nu vrei să'l distrugi mai rău decât este dejawinking