| Hoper a întrebat:

Buna happy. Dupa cat timp se dezmorteste spatele dupa operatia de scolioza..am deja 2 luni. FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Xenya a răspuns:

Te-ai operat de scolioza?

| Hoper explică (pentru Xenya):

Da

| Xenya a răspuns (pentru Hoper):

Am si eu aceasta afectiune la coloana...dar am facut fizioterapie o perioada, si doar atat.Nu stiam ca se poate sa se ajunga si la operatie! Imi poti da mai multe detalii, te rog?

| Hoper explică (pentru Xenya):

Da'mi un mesaj cu id'ul tau si vb pe mess happy

| Hoper explică (pentru Xenya):

Id'ul tau big grin?

| Xenya a răspuns (pentru Xenya):

Sper ca ai primit mesajul! happy