| didi2597 a întrebat:

Ce as putea sa fac sa imi creasca sanii mai repede? Sau sa imi creasca parul meu repede? care sunt cele mai sanatoase mancaruri? va rog astept un raspuns repedeee puppy dog eyes

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dydy1 a răspuns:

Eu zic ca o alimentatie adecvata ar merge.Consuma fructe, legume pentru cresterea parului alimente bogate in calciu.

5 răspunsuri:
| LoOvE a răspuns:

Mananca morcovi ca sa-ti creasca sanii

| EVA_7591 a răspuns:

Pentru sani nu ai ce sa faci sa-ti creasca mai repede. Daca doresti poti incerca exercitii pentru piept, iar pentru par iti recomand uleiul de ricin combinat cu vit. A si ulei de masline pentru masca de par, poti folosi si galbenus de ouhappysi tunde-te odata la 2luni. Iar alimentele sanatoase sunt cele care nu contin grasimi plus fructele si legume. Sper ca ti-am fost de ajutor! O zi buna!

| kaya a răspuns:

Nu ai ce sa faci sa iti creasca sanii, multumeste-te cu ce te-a lasat Dumnezeu si asteapta ca iti vor creste insa nu ca asa vrei tu... pentru par poti folosi tratamente, trebuie sa ii tunzi varfurile la 2-3 luni si sa il ingrijesti cum trebuie.

| viki_2528 a răspuns:

Bea ceai de eucalift
si maninca bomboane de eucalpt

| teofil a răspuns:

Este foarte buna tintura de marar pentru dezvoltarea sanilor iar in ceea ce priveste cresterea parului, culegi salcie pletoasa si o fierbi, si cu apa aia te speli pe cap este foarte buna.