| Sandra_1296 a întrebat:

Bunahappy
Vreau sa-mi creasca parul mai repedeeesad. m-am tuns recent si imi sta oribil.si am auzit ca daca te dai cu nu-stiu ce la radacini iti creste parul mai repedehappy. Mi-ati putea spune cu ce, va rog?puppy dog eyes
Dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| Th3eo a răspuns:

Cumpara-ti de la farmacie ulei de ricin si iti va creste mult mai repede parul.

2 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Cel mai bun pentru cresterea parului este petrolul.Dar tinand cont ca mirosul persista, iti recomand o masca pentru par foarte eficienta.

1 ou
coaja de ou plina cu ulei de masline
un sfert de castravete curatat

Amesteca oul, uleiul de masline si castravetele curatat. Intinde amestecul prin par, lasa timp de 10 minute, apoi clateste cu atentie. Pentru rezultate excelente de-a lungul anului, fa acest tratament o data pe saptamana.

| Rebeca269 a răspuns:

Eu il am foarte lung. tot ce trebuie sa faci este sa il impletesti si sa il ridici sus si sa il rinzi cu o clema iti va creste repede happy