| Sebastian1197 a întrebat:

Ce boala prezinta urmatoarele simptome:dureri abdominale predominante in partea stanga,pana in zona inghinala,balonare,constipatie,alternata cu diree,herpes pe piele in zona unde durerea este mai puternica,gust amar in gura, senzatie de voma
Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Thunderwave_Adriana_1986 a răspuns:

Nimeni nu-ti poate spune asta aici.
trebuie sa consulti un medic si din ce zici ar fi bine cat mai repede posibil.
Ai incredere, cam orice se repara

1 răspuns:
| Hevnoraak a răspuns:

O boală ce se numește prostie.
Du-te la doctor că pentru asta e numit în funcție ca să diagnosticheze și să trateze boli.