| Tfucaresm7 a întrebat:

Crampe abdominale fara alte simptome,ce ar putea cauza asta? Nu am nimic in afara de aceste crampe si putina balonare, le simt de obicei in partea dreapta, mai rar in stanga. Durerea a inceput acum 5 zile, sunt foarte speriata, voi merge la medic dar pana atunci va rog mult daca aveti sa-mi dati un sfat sau aveti habar ce ar putea cauza durerea sa-mi spuneti

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Posibil sa ai început de colon iritabil sau sa fii constipata

Răspuns utilizator avertizat
| Smmo a răspuns:

E cam mult 5 zile. Orice ar fi, daca nu ti-ai facut recent si nici nu iti face medicul internist, sa mergi sa iti faci tu o ecografie abdominala (inferior + superior).