| Rama89 a întrebat:

Ce calmante imi puteti recomanda pentru durere de masea? Cateodata mai iau Solpadeine (comprimate efervescente) dar parca nu prea mai au efect. Mi-e frica de dentist (extractie) dar pana la urma tot acolo o sa ajung insa as vrea sa iau ceva temporar pana atunci.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| XxSweetDreamxX a răspuns:

Algocalmin,Panadol,Piafen...

4 răspunsuri:
| necris77 a răspuns:

Dentist si atat

| eternity_7621 a răspuns:

Ce mai astepti...du te la dentist! Daca as fi in locu tau m as duce la stomato ca ma ajuta si face sa nu ma mai doara decat sa ma chinuiesc singura cu pastilele! Ia ibuprofen ca alea au efect mai bun.

Răspuns utilizator avertizat