| mihai4000 a întrebat:

Ce cauze rele o sa am daca consum prafuri de proteine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ia ca sunt bune, cauzele o sa le vezi mai tarziu, da o sa fie prea tarziu!

| Cosmin86 a răspuns (pentru K0sti):

Serios? Pai alea se gasesc IN MANCARE, copil mic ce esti.

Mai documenteaza-te si tu inainte sa pui comentarii tampite.

| K0sti a răspuns (pentru Cosmin86):

Iti dai seama ce aberatii vorbesti, de fapt nu, ca altfel nu scoteai asemenea perle! Sterge-ti mucii de la nas, dupa care mai discutam!

| mihai4000 explică (pentru K0sti):

Ambii nu stiti nimic

| K0sti a răspuns (pentru mihai4000):

Stii tu, de aia pui intrebari, ca stii! laughing

| Cosmin86 a răspuns (pentru K0sti):

Vezi profilul meu, am 28 de ani si peste 22.000 de raspunsuri, aici si pe culturism.ro, TOATE la sport si nutritie.

Cand o sa ai si tu 10 ani experienta, atunci sa-mi vorbesti mie de sus.

Copii PAMPALAI SI FIRAVI, care n-au citit o carte de nutritie in viara lor, explica ei de "cauze" de la suplimente!

| dragosbogdan001 a răspuns:

Daca nu iei 50 kg pe zi laughing, nu o sa se intample nimic.

| BJK1903 a răspuns:

Nici o cauza. Verisorul meu ia prafuri de proteine si nu are nimic. Deci, poti sa ei ca nu patesti nimic. happy