| bella19 a întrebat:

Ce credeti ca am? De vreo saptamana am probleme in zona aia a fetelor.Adica seara discomfort.Iar de azi dimineata am vazut urme de sange pe chilot si nu sunt la ciclu pentru ca abia acum o saptamana am scapat de el si durere la urinare.Am in plan sa ma duc curand la ginecolog dar vreau sa va cer parerea poate stiti cam ce ar putea fi.Multumesc.Funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Rceala/infectie..nu ezita si nu amana vizita la medicul de familie apoi la cel de specialitate.
O zi buna si multa sanatatehappy

| Ommmmmffffffgggggg a răspuns:

Du-te la medic la un consult.

| Headshott a răspuns:

Şi eu am fix aceeaşi problemă, doar că nu am dureri la urinare şi am în plan să merg la ginecolog sau doctorul de familie. Ai face bine să faci acelaşi lucru.

| Adela0624 a răspuns:

Poate o raceala foarte foarte puternica.