| Anonim97695333thf a întrebat:

Ce credeti despre ciuma bubonica din China? Credeti ca se va ajunde iar la o pandemie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E tratabilă, deci nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta mai lipsea laughing de la infecții aia vin se pare toate nenorocirile

| RKBlue a răspuns (pentru anonim_4396):

Wow.
Atata rasism intr-o fraza atat de scurta. thumbs up

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred că se va ajunge la pandemie ca și Coronavirus. Nu cred că va depăși Coronavirus.

| Speranta12 a răspuns:

Totul e posibil

| Speranta12 a răspuns:

Daca vor continua sa manance sobolani, totul e posibil

| MihaiV01 a răspuns:

O sa iti spun fix părerea mea
O sa se ajunga la fel ca Covidul probabil nu va fi luat in seamă pana cand china nu va manipula lumea la nivelul maxim
si cand si cei din Europa si celelalte continente nu vor fi manipulate in masa
probabil ca va fi interzis si contactul vizual si cel verbal daca prin absurd asta va afecta cu ceva
si apoi va urma o perioada de criza si etc si apoi va urma peroada de "recuperare"